Ahmetli'deki Olayda 4 Gencin Veda Videosu Çektiği Ortaya Çıktı

Manisa'nın Ahmetli ilçesinde 2 gün önce tarla yolunda ölü bulunan 4 gençten 3'ünün intihar ederek yaşamına son verdiği belirlendi.

Ahmetli'deki Olayda 4 Gencin Veda Videosu Çektiği Ortaya Çıktı

Manisa'nın Ahmetli ilçesinde 2 gün önce tarla yolunda ateşli silah ya da kesici veya delici alet yaralanması olmadan ölü bulunan Ümit Zangal'ın aşırı dozda uyuşturucu madde kullanımı nedeniyle hayatını kaybettiği, Serkan Zangal, Neşet Dalgın ve Muharrem Zengin'in de bu durumdan duyduğu suçlulukla intihar ederek yaşamına son verdiği iddia edildi.

Alınan bilgiye göre, olayla ilgili soruşturmayı yürüten jandarma ekiplerinin, Jandarma Genel Komutanlığı Kriminal Daire Başkanlığına gönderdiği delilerdeki inceleme tamamlandı. 

Bu göre, gençlerden 20 yaşındaki Ümit Zangal'ın olay günü Kestelli Mahallesindeki evde aşırı dozda uyuşturucu madde kullanımı nedeniyle hayatını kaybettiği, Serkan Zangal (23), Neşet Dalgın (24) ve Muharrem Zengin'in (22) de bu durumdan duyduğu suçlulukla intihar ederek yaşamına son verdiği iddia edildi. 

Bu arada intihar eden Serkan Zangal, Neşet Dalgın ve Muharrem Zengin'in, cep telefonlarıyla Mert adındaki bir arkadaşlarına video çekerek veda ettiği belirlendi. 

Gençler videoda, "Mert, kendine çok iyi bak kardeşim, biz gidiyoruz, seni seviyoruz. Kusura bakma, yapacaklarımız vardı, seni yalnız bıraktık, yarı yolda bıraktık. Öbür tarafta görüşürüz." diyor. 

- Olay

Ahmetli ilçesi Kestelli Mahallesi'nde tarlasından dönen bir çiftçi, dün akşam saatlerinde yol kenarında bir aracın yanında 4 ceset görünce durumu jandarmaya bildirmişti. Olay yerinde yapılan incelemede Serkan (23) ve Ümit Zangal (20) ile Muharrem Zengin (22) ve Neşet Dalgın'ın (24) hayatını kaybettiği belirlenmiş, bu kişilerden 3'ünün av tüfeğiyle başlarından vurulduğu, birinde ise ateşli silah ya da kesici, delici alet yarası olmadığı tespit edilmişti.

Olay yerindeki tüfeğin ise Muharrem Zengin'in babasına ait olduğu belirlenmişti.

Kaynak: Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2021, 17:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4