Aranan 12 Kişi Turgutlu'da JASAT tarafından Yakalandı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde haklarında arama kararı bulunan 12 kişi Jandarma Dedektifleri (JASAT) tarafından gözaltına alındı.

Aranan 12 Kişi Turgutlu'da JASAT tarafından Yakalandı

    Turgutlu İlçe Jandarma Komutanlığı, Jandarma Dedektifleri (JASAT) tarafından aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda, Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak, Bulundurmak ve Satın Almak suçundan aranan E.D., Dolandırıcılık suçundan aranan F.G., Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak ve Bulundurmak suçundan aranan E.F., Dolandırıcılık suçundan aranan Ş.K., Başkasına Ait Kimlik Bilgilerini, Banka veya Kredi Kartlarını İzinsiz Kullanmak suçundan aranan Ü.B., Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma suçundan aranan F.D., Hırsızlık suçundan aranan O.A., Korku, Kaygı ve Panik Yaratacak Şekilde Silahla Ateş Etme suçundan aranan M.Y.,  Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Bulundurmak ve Kullanmak suçundan aranan Ş.D., Şantaj suçundan aranan E.B., Hırsızlık suçundan aranan G.O., Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde  Kullanmak, Satın Almak ve Bulundurmak suçlarından aranan Ş.Y. isimli şahıslar gözaltına alındı.
     Yakalanan şahıslar Jandarmada yapılan işlemlerinin ardından, Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi. 
    Adliyeye sevk edilen kişilerden Ş.K., E.B. ile G.O. tutuklanarak cezaevine gönderilirken diğerileri ise ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4