Turgutlu'da 6 Kişinin Yaralandığı Kavganın Firari Şüphelileri Aranıyor

Turgutlu'da hastane bahçesinde çıkan ve 6 kişinin yaralandığı kavgaya karıştığı iddia edilen 2 firari emniyet ekipleri tarafından aranıyor.

Turgutlu'da 6 Kişinin Yaralandığı Kavganın Firari Şüphelileri Aranıyor
banner1

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde aralarında tartışma yaşanan ve 6 kişinin yaralanması ile sonuçlanan kavga ile ilgili olan Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sürüyor. Olaya karışan ve firari olan 2 kişinin arama çalışmalarını sürdüren Turgutlu Emniyeti olayda kullanıldığı iddia edilen 1 adet tabanca ile 2 adet bıçak ve kovanlara el koydu.

Alınan bilgiye göre; Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülmekte olan, 01 Aralık 2018 tarihinde ilçemiz Turgutlu Devlet Hastanesi bahçesinde meydana gelen “Ateşli Silahla Yaralama” olayı ile ilgili olarak; Olayın firari şüphelisi C.A.T. ile eşi F .T. arasında yaşanan ailevi meselelerden dolayı F.T. isimli kadının ilaç içip intihar etmek istemesi üzerine hastaneye kaldırılmış, durumu öğrenen kadın şahsın erkek kardeşleri H.Ç, F.Ç, CÇ ve kuzenleri olan Ü.Ç. isimli şahısların hastaneye gelmesiyle başlayan olayda; Olaya karışan şahıslardan şüpheliler H.Ç. ve C.A.T. nin ilk olarak tabanca ile birbirlerine ateş etmeye başlaması üzerine olaya karışan şahıslardan C,Ç, Ü.Ç. ve Ö.T. ile olay anında kantinde oturmakta olan ve olayla herhangi bir ilgisi olmadığı tespit edilen S.S. isimli şahıslar hastane bahçesinde ateşli silahla yaralanmış, yaralı şahıslar Turgutlu Devid Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmışlardır. Ayrıca olayın devamında hastane dışında şüpheliler C.A.T. ve H.Ç. isimli şahsımın tekrar karşılaşmaları üzerine, şüpheli C.A.T. ateşli silah ile şüpheli H.Ç. yi kasık bölgesinden, şüpheli M.S.S. isimli şahsı ise ayak kısmından yaralamış, yaralı şahıslar Turgutlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmışlardır. Olay yerinde yapılan incelemeler neticesinde olayda kullanıldığı değerlendirilen 1 adet tabanca ve 2 adet bıçak ile kovanlar elde edildiği ve Olaya karıştıkları tespit edilen fırari şüpheliler F.Ç. ve C.A.T. isimli şahısları çalışmalarına devam edilmekte olduğu öğrenildi.

ATEŞLİ SİLAHLA YARALAMA olayı nedeniyle başlatılan soruşturmanın Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülmekte olduğu bildirildi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4