Başkan Çetin Akın "Turgutlu Altın Çağını Yaşayacak"

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Mustafa Kemal mahallesinde gerçekleştirilen park açılışında yaptığı açıklamada, Turgutlu'ya Altın Çağını yaşatacaklarını bildirdi.

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Mustafa Kemal Mahallesi, Eker sokak üzerinde gerçekleştirilen ağaç dikimi ve park açılışı etkinliğinde açıklamalarda bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, '2021 yılı Turgutlu için çok ciddi projelere imza atacağımız bir yıl olacak' dedi.
Akın; "Yıllardan Beri Hizmet Almayan Bir Mahalle"
    Mustafa Kemal mahallesi sakinlerinin uzun yıllardan beri hizmet almadığından dolayı sitem ettiklerini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, "Muhtarımız hep sitem ediyordu bize hizmet gelmiyor diye. Ben muhtarıma çok güzel sözler verdim. Geçen hafta içerisinde Mustafa Kemal mahallesinde 2 bin 800 metrekarelik bir alanın kamulaştırmasını yaptık. Bu alanda Mustafa Kemal mahallemize bir taziye evi ile kreş yapacağız. Bunların yanında tabi alt yapı ile ilgili sorunlarımız var bunlarla ilgili olarakta Büyükşehir Belediyesiyle çözümlerimiz noktasında görüşmelerimiz sürüyor. Turgutlu Belediyesi olarak Set üstü sokakta yol çalışmalarımızı yapıyoruz. Bugün mahallemize bir park açılışı yaptık" dedi.
Akın; "2021 Yılı Ciddi Projelere İmza Atacağımız Yıl Olacak"
    Bundan sonraki süreçte hem Mustafa Kemal mahallesi, hemde Turgutlu'nun diğer mahallerine hizmet götürmeye devam edeceklerini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, "Süreci doğru yönettik. Turgutlu Belediyesi olarak zor günleri atlattık. Bundan sonraki süreçte hem maddi anlamda güçlendik, hemde planlama anlamında çok ciddi çalışmalar yaptık. İnşallah 2021 yılı Turgutlu için çok ciddi projelere imza atacağımız bir yıl olacak" dedi.
Akın; "Turgutlu Altın Çağını Yaşayacak"
    Başkan Akın açıklamasını şu şekilde sürdürdü; "Geçen gün meclis toplantısında bir meclis üyesi arkadaşıma kanatlarınızı takın demiştim. Gerçekten öyle olacak kanatlarını taksın Turgutlu. Hizmet anlamında Altın Çağını yaşatacağız Turgutlu'ya. Bu anlamda çok ciddi projelerimiz var, çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner4