Bilgikent Okulu Yeni Eğitim Dönemine Hazır

Bilgikent Okulları yeni eğitim dönemi hazırlıklarını tamamladı. Okul yöneticileri ve eğitimciler düzenlenen etkinlikte bir araya gelerek 2018-2019 döneminin hedefini belirledi.

Bilgikent Okulu Yeni Eğitim Dönemine Hazır
banner43

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde faaliyetini sürdüren Bilgikent Okulları, 2018-2019 eğitim dönemi hazırlıklarını tamamladı. Yeni döem öncesinde bir araya gelen okul yöneticileri ve eğitimciler yeni dönemle ilgilli olarak çalışmalara başladı.

Bilgikent Okullarının tüm yönetici ve öğretmenlerinin yeni eğitim dönemine hazır olduğunu belirten okul yönetimi yaptığı açıklamada "Bilgikent Eğitim Kurumları hedef olarak belirlediği akılcılık temeline dayanan, ulusal aynı zamanda küresel düşünen, sorgulayan, çevresine duyarlı, üretken ve başarılı bireyler yetiştirme hususunda her geçen gün daha da güçlenerek ilerleyen azimli ve nitelikli eğitim kadrosu ile çalışmalarına başladı. Bilgikent Anaokulu, İlkokulu,Ortaokulu ve Anadolu Lisesi ‘Yenilik Geliştirme ve Eyleme Yönelik’ olma hedefiyle 2018-2019 eğitim öğretim dönemine merhaba dedi" dediler.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4