Büyükşehir ÇKSM Sorumluları İle Bir Araya Geldi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, merkez ve ilçelerin sorumluları ile bir araya gelerek toplantı yaptı.

Büyükşehir ÇKSM Sorumluları İle Bir Araya Geldi
banner43

Yıldırım, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde çocukların ve gençlerin eğitimlerine yönelik desteğin devam edeceğini belirterek, bu doğrultuda özveriyle çalışan idareci, öğretmen ve personellere de teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, merkez ve ilçelerin Çocuk Kültür Sanat Merkezleri (ÇKSM) sorumluları ile bir araya geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılan toplantıda Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan da hazır bulundu. Genel Sekreter Yardımcısı Yıldırım, ÇKSM sorumlularından ilçelerindeki durum hakkında bilgi aldığı toplantıda, yapılacak ve yapılması gereken çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulundu. Ertuğrul Yıldırım, ÇKSM başarısını daha üst seviyelere çıkarmak için çalışmaların artarak devam etmesini isterken, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman eğitime destek verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini kaydetti. Yıldırım, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde çocukların ve gençlerin eğitimlerine yönelik desteğin devam edeceğini belirterek, bu doğrultuda özveriyle çalışan idareci, öğretmen ve personellere de teşekkür etti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4