Kula Beyhan Şen Anaokulu Hibe Protokolü İmzalandı

Kula İlçesinde hayırsever iş insanı Şahin Şen tarafından yaptırılıp Milli Eğitim Müdürlüğüne hibe edilecek olan anaokulunun protokolü, Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında imzalandı.

Kula Beyhan Şen Anaokulu Hibe Protokolü İmzalandı

Salihlili hayırsever iş insanı Şahin Şen’in eşi Beyhan Şen adına anahtar teslimi yapılacak olan anaokulu binası Milli Eğitim Müdürlüğüne hibe protokolü gerçekleştirildi. Kula İlçesi Bekir Sacide Filiz Keleşoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin bulunduğu alan içerisinde 570 m² alanda 4 derslikli olarak planlanan projenin hibe protokolü Valilik Brifing Salonunda imzalandı. Törende konuşan Kula kaymakamı Kemal Duru ve İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, Kula İlçesine kazandırılacak anaokulu nedeniyle Şahin Şen’e teşekkür ettiler.

Salihlili hayırsever iş insanı Şahin Şen de anaokulunun hayırlı olmasını dileyerek önümüzdeki sene bir hayır daha yapmak istediğini ifade etti.

Özellikle okul binalarının kaliteli olmasına ve teknik denetimin önemine vurgu yapan Vali Karadeniz “Hayırlarınıza devam ediyor olma konusunda göstermiş olduğunuz iradeyi tebrik ediyorum. Bu hayırlar, çocuklarımızın ve gençlerimizin yetişmesi açısından önemli olduğu kadar bu alışkanlığın ve geleneğin devam etmesi, büyüklerimizin isimlerinin yaşatılması açısından da önemli. Bunu gerçekten gelenek olarak edinmiş ve yaygın bir şekilde sürdüren yerler var. İnşallah sizin gibi güzel örnekler sayesinde burada da şuana kadar devam eden hayırlar katlanarak artarak devam edecektir” dedi ve yapılan anaokulunun hayırlı olması dileklerini iletti.

Konuşmalar sonrasında Vali Karadeniz başkanlığında taraflarca protokol imzalandı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4