LYS'DE B.E.A. LİSESİ BAŞARISI

LYS'DE B.E.A. LİSESİ BAŞARISI
turgutlu_besime_elagoz_01

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 2010-2011 eğitim öğretim yılında açılan Turgutlu Besime Elagöz Anadolu Lisesi ilk mezunlarının verdiği okulda 70 öğrencinin girdiği LYS'de okul yüzde 68'lik başarı oranı yakaladı.

Turgutlu Besime Elagöz Anadolu Lisesi ilk mezunlarını üniversiteye yerleştirmenin mutluluğunu yaşıyor. 2010-2011 eğitim döneminde kapılarını öğrencilere açan okul ilk mezunlarını bu yıl verdi. Okulun 12. Sınıfında okuyan ve Lisans Yerleştirme Sınavına (LYS) giren 70 öğrenciden 48'i üniversitelerin çeşitli bölümlerine girmeye hak kazandı.

Öğrencilerini aldığı bu başarıdan dolayı kutlayan okul müdürü Haluk Tosun, yeni eğitim hayatlarından ve hayatlarında öğrencilerine başarılar diledi.

Okul Aile Birliği Başkanı Halil Yıldız ise “okulumuz ilk mezunlarını verdi. İlk mezunlarımızın aldığı bu büyük başarı bizlerin göğsünü kabarttı. Bu başarıda emeği geçen başta okul müdürümüz Haluk Tosun olmak üzere tüm idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Başarılarımızın artarak devam edeceğine eminiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2014, 08:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4