Vali Ahmet Deniz’in 2018-2019 Eğitim Öğretim Sonu Mesajı

Manisa Valisi Ahmet Deniz'den eğitim öğretim dönemi sonu mesajı

Vali Ahmet Deniz’in 2018-2019 Eğitim Öğretim Sonu Mesajı
banner43

Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz açısından yoğun geçen 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında, İlimiz genelinde 1.145 okulumuzda, 251.509 öğrencimiz karnelerini aldı.  

Bütün öğrencilerimizi tebrik ediyor, gönüllerince bir tatil geçirmelerini diliyorum. Okulların tatil olmasıyla birlikte öğrencilerimiz, aile ve sevdikleriyle, sevdikleri aktivitelerle dolu dolu bir tatil geçirirken kitap okumayı unutmasınlar. Kitap okumak, bizleri dinlendiren, dinlendirirken geliştiren ve öğreten bir aktivitedir. Unutmayalım ki kitap okumanın tatili ya da zamanı yoktur. Tatilde de ‘Manisa, Her Yerde Okuyor’ demeye devam ediyoruz.

2018-2019 Eğitim Öğretim döneminde liselerden mezun olarak Yükseköğretim Kurumlar Sınavına (YKS) girecek olan tüm öğrencilerimize de sınavda başarılar diliyorum, sınav sonucunda hayal ettikleri ve mutlu olacakları üniversitelerde eğitim görme hakkını elde etmeleri en büyük isteğimiz.

Ülkemizin geleceği ve umudu olan çocuklarımızı eğiten ve onları geleceğe hazırlayan tüm öğretmenlerimize de özverili çalışmalarından dolayı gönülden teşekkür ediyorum.

Ahmet Deniz

 Vali

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4