Ahmetli’de Tarım, Hayvancılık, Hibe Destek ve Yatırımlar Konusu Görüşüldü

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarım Hayvancılık ve Orman ile Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu üyelerini ağırladı.  

Ahmetli’de Tarım, Hayvancılık, Hibe Destek ve Yatırımlar Konusu Görüşüldü

Ahmetli Belediyesi’nde düzenlenen komisyon toplantısında Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 13 Eylül tarihli meclis toplantısına ait komisyon gündemi görüşülerek, tarım ve hayvancılığın desteklenmesi konuları da ele alındı.

Ahmetli Belediyesi’nde düzenlenen komisyon toplantısına Ahmetli Kaymakamı Abdullah Kurt, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Ahmetli Muhtarlık İşleri Müdürü Nilhan Kılıç, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Yasak, Ziraat Odası Başkanı Adnan Ünsal, sivil toplum kuruluşları ile komisyon üyeleri katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarım Hayvancılık ve Orman ile Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu üyelerini ağırlamaktan son derece mutluyuz. Amacımız ilçemiz için hep birlikte tarım ve hayvancılığın desteklenerek daha da geliştirilmesine sağlamaktır” dedi.

Toplantıda ayrıca Tarım ve hayvancılık konularında il genelinde ihtiyaç ve taleplerin yerinde incelenerek bir rapor haline getirilmesi ve bölgede tarım ve hayvancılığı kalkındırmak amacıyla hibe, destek ve yatırımlara katkı sağlanması amacıyla çalışmalar yapılması konuları da görüşüldü.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4