Avrupalı Tedarikçiden TUTSO'ya Ziyaret

Sırbistan’ın önemli firmalarından otomotiv yedek parça firması sahibi Mr.Jezdimir Ljujić TUTSO'yu ziyaret etti.

Avrupalı Tedarikçiden TUTSO'ya Ziyaret
banner43

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Sırbistan’ın otomotiv ve ağır vasıta yedek parça sektöründe faaliyet gösteren önemli firmalarından birinin sahibi olan Mr.Jezdimir Ljujić misafir etti.

Ziyarette, TUTSO üyelerinden iklimlendirme cihazları imalatında dünyanın 40’dan fazla ülkesine ihracat yapan Yıldırancanlar şirketi yöneticileri de yer aldı. Mr.Jezdimir Ljujić, daha önce Avrupa’nın diğer ülkelerinden tedarik ettikleri parçaları artık Türkiye’den almaya başladıklarını söyledi. Türk ürünlerinin kalite noktasında Avrupa ile aynı olduğunu fakat fiyat konusunda daha rekabetçi olduğunu ve Türk firmalarının hizmet ve servislerinin çok daha iyi olduğunu belirtti.

Ziyaretinden dolayı Ljujić’ e teşekkürlerini ileten Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, ülke ekonomimizin gelişmesi ve ilerlemesi noktasında ihracatın yerinin çok önemli olduğunu belirtti. Aydın, “Şehrimiz ve sanayimiz hakkında da kendileriyle bilgi paylaşımda bulunarak, geleceğe yönelik sürdürülebilir ticari faaliyetler hakkında görüştük” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4