Başkan Cengiz Ergün’den Personelini Sevindiren Müjde

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesinde görev yapan ve 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile kadroya geçirilen 4600 hizmet alım personelinin banka promosyonlarıyla ilgili Yapı Kredi Bankası ile anlaşmaya varıldığını müjdeledi.

Başkan Cengiz Ergün’den Personelini Sevindiren Müjde

Anlaşmayla personele 4400 TL ödeme yapılacağını belirten Başkan Ergün, “Personelimizin haklarıyla ilgili her zaman adil bir tutum sergiledik. Bu, banka promosyonu noktasında da geçerli. Yapı Kredi Bankası ile yapacağımız maaş sözleşmesi kapsamında hizmet alım personellerimizin hesaplarına 4400 TL promosyon ücreti yatacak. Hayırlı, uğurlu olsun. Güle güle harcasınlar” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, bünyesindeki kadroya geçen personeller için Yapı Kredi Bankası ile maaş promosyon anlaşması imzaladı. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde taşeron olarak çalışırken 696 sayılı KHK ile kadroya geçen 4 bin 600 personelin maaş ödemeleri için çağrıya uyarak, ihaleye katılan 7 banka ile açık ihale masasına oturuldu. Yapılan ihale sonucunda en yüksek teklifi, personel başına 4400 TL ile Yapı Kredi Bankası verdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi BESOT A.Ş. ile Yapı Kredi Bankası arasında imzalanacak olan promosyon anlaşmasının ardından bu ücretin personellerin hesabına yatacağı belirtildi.

Başkan Ergün, “Biz, büyük bir aileyiz”

Göreve geldikleri ilk günden itibaren Manisa Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarında çalışan her bir personelin özlük hakları noktasında adilane bir tutum içinde olduklarını ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Bu tutumumuz, banka promosyonu noktasında da geçerli. Açık ihale usulü ile gerçekleştirdiğimiz maaş ödeme ihalesinde en yüksek teklifi Yapı Kredi Bankası verdi. Yapı Kredi Bankası ile yapacağımız maaş sözleşmesi kapsamında hizmet alım personellerimizin hesaplarına 4400 TL promosyon ücreti yatacak. Biz, büyük bir aileyiz ve bu ailenin her bir ferdinin mutluluğunu da düşünmek durumundayız. O açıdan promosyon anlaşması hayırlı, uğurlu olsun. Personelimiz, güle güle harcasınlar” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4