Kaymakam Turan, Lifecity Turgutlu Projesini İnceledi

Turgutlu Kaymakamı Uğur TURAN  hızla  devam etmekte olan LİFECİTY  TURGUTLU  konut, alışveriş ve yaşam merkezini ziyaret etti .

Kaymakam Turan, Lifecity Turgutlu Projesini İnceledi
banner43

Turgutlu ve Manisa’nın en büyük konut yatırımı olan LifeCity TURGUTLU’da inşaa çalışmaları hızlı bir şekilde sürerken, ÖzManysa İnşaat Genel Müdürü Mesut Çiftçi, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan‘ı LİfeCity Şantiyesinde ağırlayarak proje süreci hakkında bilgilendirdi ve Örnek daireyi gezdirdi.

Devam eden proje hakkında bilgi veren Mesut Çiftçi “Gerek sosyal imkanlarının yoğunluğu ve gerekse daire içinde detaylara verdiğimiz önemle Turgutlu’ya en güzel siteyi kazandırmayı hedefliyoruz “ dedi . Proje tesliminin ve yaşam başlangıcının 2019 yılı Aralık ayında olacağını belirten Mesut ÇİFTÇİ , “mevcut piyasa şartlarında firma içi kredilendirme seçeneği ile de uygun satış seçeneklerini sunduklarını” belirtti.

Kullanılan malzeme ve detayların önemli olduğunu aynı zamanda kaliteli işçiliğin de bir projeye detay kattığını belirten Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan ise mevcut örnek dairedeki malzeme seçimi ve işçiliklerden memnuniyetini dile getirdi.

Kaynak: Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 17:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4