Öğretmenevi Ramazan Ayına Özel Menüsüyle Turgutluluları Bekliyor

Turgutlu Öğretmenevi On bir ayın sultanı Ramazan'da iftar ve sahur ile kapıları Turgutlululara açıyor.

Öğretmenevi Ramazan Ayına Özel Menüsüyle Turgutluluları Bekliyor
banner43

Öğretmenevi Müdürü Mehmet Taşçı,  Öğretmenevinin kapılarının, öğretmen, memur, sivil vatandaş ayrımı yapmadan tüm Turgutlulu vatandaşlara açık olduğunu söyledi.

Ramazan ayı boyunca tüm vatandaşları iftar ve sahurda birbirinden leziz menüleriyle oruçlarını açmaya beklediklerini belirten Öğretmenevi Müdürü Taşçı, şunları söyledi:

"Ramazan ayında öğretmenevi'nde her akşam iftar yemeklerimiz olacak. Halkımızda öğretmenevinin sadece öğretmenlerin kullanabildiği br yer algısı var ama nu böyle değil. Öğretmenevimizin kapıları, öğretmen, memur, sivil vatandaş ayrımı yapmaksızın tüm halkımızın hizmetinde. Ramazan ayı boyunca tüm halkımızı iftara bekliyoruz.

İftar menümüzde çorba, etli yemek (Kavurma-Dana Rosto-İzmir Köfte), pilav, cacık, tatlı-dondurma, salata, iftariyelikler ve çay ikramından oluşuyor. Bunun yanında çocuk menüsü olarak çorba, köfte - pilav - patates - yoğurt’tan oluşan iftar tabağı ve dondurma bulunuyor. Öğretmenevimizde;d evlet güvencesiyle, evinizdeki huzuru birleştirdik. Bizim hedefimiz her zaman kalite ve hizmet noktasında en iyisi olmuştur. Tüm personelimizle halkımızın hizmetindeyiz. Ayrıca sahurda da açık büfe kahvaltımızla da halkımıza hizmet vereceğiz."dedi.

Turgutlu Öğretmenevi ile ilgili bilgileri de paylaşan Taşçı: "Turgutlu Öğetmenevimizde  60 yatak kapasiteli bir otel bölümümüz bulunmaktadır. Otelimizde sadece öğretmen – memur değil tüm halkımız kalabilmektedir. Bunun yanında düğün, nişan, toplantı gibi organizasyonlar da yapmaktayız. Ramazan ayında iftar vakti, ramazan ayı dışında da öğle arası zengin menü ve lezzetli yemeklerimizle restoranımız halkımızın hizmetindedir. Yine restoranımızda  sayıya göre özel yemek oraganizasyonlarını da arzu edilen şekilde yapıyoruz. Keyifle oturma imkanı sunduğumuz  kafeteryamızın yanında çok yakında açacak olduğumuz aile çay bahçesiyle misafirlerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tüm bunları devlet güvencesi, kaliteli hizmet ve  uygun fiyat imkanlarıyla gerçekleştiriyoruz. Turgutlumuza Öğretmenevi olarak hizmet vermekten büyük onur ve gurur duyuyoruz . İftar rezervasyonları için her gün saat 13.00’e kadar 0 236 312 23 53 nolu telefonumuzdan yerinizi ayıra bilirsiniz"ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4