Seramiksan En Yeni Koleksiyonlarını İtalya’da Cersaie Fuarı’nda Sergiliyor

Türk seramik sektörünün en önemli markalarından Seramiksan, dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de, yeni koleksiyonlarını sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Seramiksan En Yeni Koleksiyonlarını İtalya’da Cersaie Fuarı’nda Sergiliyor

27 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında, seramiğin başkenti  Bologna’da devam edecek olan fuarda Seramiksan, 2021-2022 ürün koleksiyonuna ait yeni serilerini, Hall 16/ B56-C53 standında seramik ülkesi İtalya’da sergiliyor. 
Seramiksan Direktörü M.Süreyya Çağlar:’’ İlk kez Cersaie’de sergilediğimiz, ürünlerimizle, tüketici ve mimari ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşıladığımıza inanıyoruz. Birbirinden farklı zevklere hitap eden seramik ve vitrifiye koleksiyonlarımızla fuara yeni bir soluk getirdik. Seramiksan olarak; Uluslararası seramik pazarında, değişen tüketici tercihlerine daha geniş bir ürün yelpazesiyle hitap ediyoruz. Özgün tasarım anlayışı ve en son trendlerden ilham alarak oluşturduğumuz yenilikçi ve işlevsel  ürünlerimizle, ülkemizi  yurtdışında global marka yolundaki en önemli oyuncularından biri olarak temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. dedi’’ 
 

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4