Seramiksan, en yeni serilerini İtalya’da sergiliyor

Seramiksan, en yeni seramik ve vitrifiye serilerini uluslararası Cersaie Fuarı’nda tanıtıyor.

Seramiksan, en yeni serilerini İtalya’da sergiliyor

26-30 Eylül 2022'de İtalya’da gerçekleştirilen dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie, pek çok ülkenin öncü markalarına ve en yeni ürünlerine ev sahipliği yapıyor. 1994’ten bu yana karo ve vitriye ürünleri üreten Seramiksan da 2023 için hazırladığı yenilikleri ilk kez Cersaie’de tanıtıyor.
Seramiksan en yeni karo ve vitrifiye serilerini ilk kez fuarda tanıtırken, Türk seramiğinin kaliteli ürün ve trendlerini de globale taşıyor. Yeni serilerini hem sektör profesyonellerinin hem de tüketicilerin beğenisine sunan Seramiksan, dünyanın en büyük seramik fuarında, banyolarda tasarım algısını güçlendiren vitrifiye ürünlerinin yanı sıra, dekorasyonun vazgeçilmezi parlak mermer ve taş  görünümlü porselen karolarına da yer veriyor.
Seramiksan’ın 2023 için hazırladığı yeniliklerin arasında biri zeminler için, toplam 11 karo serisi bulunuyor. Yedi seride, global tasarım trendine dönüşen parlak mermerleri yüzeylere taşıyan büyük ebatlı karolar dikkat çekiyor. Bunların arasında mavi damarlı Amos, sofistike görünümlü Bahama, mistik ruhu anımsatan sıcak renklerin hakim olduğu Gıza’nın yanı sıra, Joy ve Rosella gibi seriler yer alıyor. Harmony, Trio ve City serileri ise mat yüzeyleriye doğal taş dokusunun değişik renk kartelalarını yansıtıyor. Her bir seri renk, doku ve desenleriyle kullanıcıların farklı yaşam tarzlarına hitap ederken, vitrifiye ürünleriyle de birleşerek tasarım bütünlüğü yaratıyor.
Vitrifiye ürün grubu kapsamında iki yeni çanak lavabo modelini ilk kez fuarda sergileyen Seramiksan'ın Sole ve Form adındaki lavaboları, hem batarya delikli hem de batarya deliksiz olarak üretiliyor. Geniş haznesiyle kullanıcıya rahat, işlevsel bir alan sunarak su akışını kolaylaştıran Satürn lavabo serisine eklenen yeni kanalsız Rim-out asma klozetler ise banyolardaki hijyen ve konforu artıyor. Satürn antrasit ve mat siyah renkleriyle modern dünyayı yansıtan  seriyi, minimalist Hill Akıllı Pisuvar ve asma bide ürünleri tamamlayarak bütünsel bir banyo konsepti oluşturuyor.
 

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4