SERAMİKSAN GELECEĞİN MÜHENDİSLERİ İLE BULUŞTU

SERAMİKSAN GELECEĞİN MÜHENDİSLERİ İLE BULUŞTU
banner43
Seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, Dokuz Eylül Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğrencilerini Turgutlu'daki üretim tesislerinde ağırladı.

Seramiksan, sanayi üniversite işbirliğini güçlendirmek adına düzenli olarak gerçekleştirdiği teknik-gezi organizasyonları kapsamında, Dokuz Eylül Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğrencilerini üretim tesislerinde ağırladı.

Seramiksan yöneticileri tarafından karşılanan öğrenciler, ilk olarak Seramiksan Sağlık Gereçleri Fabrikası’nı gezdiler. Seramiksan’ın en son teknolojinin kullanıldığı üretim süreçlerini yakından görme şansı yakalayan öğrenciler, sağlık gereçlerinin üretim aşamalarıyla ilgili detaylı bilgi sahibi oldular.

Daha sonra Seramiksan showroom’unu gezen öğrenciler Seramiksan’ın ileri teknoloji ve estetik tasarımı bir araya getiren karo ve vitrifiye ürünlerini yakından inceleme fırsatı buldular.

Son olarak Seramiksan Karo Fabrikası’nı ziyaret eden öğrenciler, Seramiksan’ın tasarım ve üretim kalitesiyle öne çıkan karo ürünlerinin üretimindeki tüm süreci ayrıntılarıyla görme şansı yakaladılar.

Seramiksan İnsan Kaynakları Müdürü Burak Ersoy, “Seramiksan olarak sanayi–üniversite işbirliğine çok önem veriyoruz ve tesislerimizde kullandığımız ileri teknolojiyi üniversiteden öğrencilerimizle buluşturma fırsatı bulmak bizler için sevindirici" dedi.

Günün sonunda öğrenciler, kendilerine gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirttiler.
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2015, 11:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4