TURGUTLU'DA İFTARIN ADRESİ; GAMALI KÖFTECİSİ

TURGUTLU'DA İFTARIN ADRESİ; GAMALI KÖFTECİSİ
turgutlu_gamali_koftecisi

Ege bölgesinin tanınmış köftecilerinden olan Manisa’nın Turgutlu ilçesinde ki Gamalı Köftecisi, Ramazan ayında başta Turgutlu olmak üzere çevre İl ve ilçelerden gelen vatandaşların akınına uğruyor.

Turgutlu’nun köklü kuruluşlarından birisi olan, verdiği hizmet ile de bölgede adını duyuran Turgutlu Gamalı Köftecisi Koşıkırı’nda ki ve İzmir yolundaki işyerlerinde günde binlerce kişiyi ağırlıyor. Ramazan dolayısıyla İftar saatlerinde yoğun bir müşteriye hizmet verdiklerini belirten Gamalı Köftecisi yetkilileri vatandaşların kendilerini tercih etmesinden dolayı memnun olduklarını belirttiler.

Kendilerine gösterilen ilgiden dolayı tüm müşterilerine teşekkür eden Gamalı Köftecisinin işletmecisi Şevki Atman "Ramazan ayında her iki mekanımızda iftar sofralarımızda ortalama bin kişiyi ağırlıyoruz. Bizleri tercih ettikleri için tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Hizmet kalitemizi en üst seviyelere çekerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. İftar sofralarımıza konuk olan isimlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2014, 17:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4