Ahmetli Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirmeye Devam Ediyor

Ahmetli Belediyesi ilçede hizmet kalitesini arttırmak ve daha hızlı ve sağlıklı hizmet verebilmek adına araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Ahmetli Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirmeye Devam Ediyor

          Bu kapsamda ilçeye son sistem teknolojiye sahip ve çevre dostu olan yol süpürme aracı kazandırıldı. Aracın güzel hizmetlerde kullanılması temennisinde bulunan Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “İhtiyaçlar doğrultusunda ve kaliteli hizmet vermek adına Temizlik İşleri Müdürlüğümüze yol süpürme aracımızı teslim ettik. Ahmetli’mize hayırlı olsun” dedi.

          Ahmetli Belediyesi araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine yol süpürme aracının katılması ile daha sağlıklı hizmet verebileceklerini belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “İlçemize daha iyi hizmet verebilmek adına Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımızın da destekleriyle Temizlik İşleri Müdürlüğümüz bünyesine son sistem teknoloji sahip ve çevre dostu olan yol süpürme aracımızı kattık. Birimimize kazandırdığımız yeni aracımız sayesinde personelimizde iş sağlığı açısında daha güvenli bir şekilde çalışacak. Yeni aracımız Ahmetli’mizde hayırlı olsun” dedi. Başkan Alhan ayrıca önümüzdeki haftalarda yeni hizmet araçlarının da Belediye bünyesine kazandırılacağını da sözlerine ekledi.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4