Bağçeci, "Pazarcı ve Manav Esnaflarımızın Hakları İçin Aralıksız Çalışacağız"

Turgutlu Manav ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkan Adayı Kenan Bağçeci, Pazartesi pazaryeri esnaflarını ziyaret etti.

Bağçeci, "Pazarcı ve Manav Esnaflarımızın Hakları İçin Aralıksız Çalışacağız"

Yönetim kurulu üyeleri ile pazaryeri esnaflarından destek isteyen Bağçeci, Pazarcı ve manav esnafının sorunlarını yakından bildiğini, bu sorunların çözümü için çalışmalarına vakit geçirmeden başlayacaklarını söyledi.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Kenan Bağçeci, "Turgutlu'da pazarcı ve manavlarımızın ciddi sorunları var bunların başında da seyyar satıcılar ve pazar yerlerinin sorunlarını gelir. Nasip olurda biz göreve gelirsek, vakit kaybetmeden bu sorunların çözümü için çalışacağız" dedi.

Bağçeci, şunları söyledi:

"Turgutlu Manav ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanlığına adaylığımızı açıkladığımız günden bu zamana kadar esnaflarımızın yoğun şekilde desteğini görüyoruz. Perşembe günü yapılacak olan seçimlerde inanıyorum ki biz bu seçimi nasipse inşallah kazanacağız.

Göreve geldiğimiz gün itibariyle de projelerimizi hayata geçireceğiz. Projelerimizin başında, Pazartesi pazarının mevcutta bulunan güvenlik kamera sistemlerinin sayısını arttırıp, teknik alt yapısını güçlendireceğiz. Ayrıca tüm pazaryerlerimizin aydınlatmalarını güçlendirerek, hem pazarcı esnafımızın hem de vatandaşlarımız için güvenlik bir alışveriş ortamı sağlayacağız. 

Bununla birlikte, Selvitepe Mahallesi'nde bulunan pazaryeri esnaflarımız için sorun haline gelen pazaryeri etrafının kapatılması, güvenlik görevlisi konulması ve güvenlik kamerası takılmasını sağlayacağız.

Ayrıca pazarcı ve manav esnafımızın kanayan yarası haline gelen seyyar ile mücadele de ilgili kurumlarla koordineli şekilde çalışıp bu sorunun çözüme kavuşturacağız.

Esnaflarımızın en büyük gider bölümünde yer alan  akaryakıt konusunda da iskontolu olarak yakıt almasını sağlayacak, üyelerimizin gelirlerini yükseltmeyi hedefliyoruz." dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4