Başkan Alhan Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, ilçe genelinde gerçekleşen çalışmaları yakından takip etmeye, hemşerilerinin sesine kulak vermeye devam ediyor.

Başkan Alhan Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

          Belediye şantiyesinde yeni yapılacak olan idari binayı inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Alhan, daha sonra İlçe genelinde ekiplerin gerçekleştirdiği yol yenileme ve tamirat çalışmaları hakkında bilgi aldı. Hemşerilerinin sesine kulak vererek onları dinleyen Belediye Başkanı Alhan, onların istek ve önerilerini dikkate alarak çalışmalarını sürdürüyor.

          Şantiyeye Yeni İdari Bina

          Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, çalışmaları yerinde inceleye devam ediyor. Belediye şantiye alanı içerisinde yeni yapılacak idari binada ve şantiye alanında inceleme gerçekleştiren Başkan Alhan “saha personelimiz ve şantiye çalışanlarımız için Belediyemiz şantiyesi içerisinde yeni bir idari bina yapıyoruz. Burada soyunma odaları, mescit ve dinlenme alanları olacak. Ayrıca şantiyenin idari personelinin de çalışma alanları da yer alacak. Kısa süre içerisinde buranın bitirilmesini hedefliyoruz” dedi.

          Yol Çalışmalarına Yakın Takip  

          Başkan Alhan ilçe genelinde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen yol yenileme ve tadilat çalışmalarını yakından takip ediyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Ahmet Alhan “ilçemiz genelinde yol yenileme ve tamirat çalışmalarımız tüm hızımızla devam ediyor. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 25 bin metrekare parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdik. Bu yılda ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklarımızda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yenileme başladığımız sokakların en kısa sürede tamamlıyoruz ve bu da vatandaşlarımızın memnuniyetini kazandırıyor. Çünkü yenileme ve tamirat çalışmalarımızı en kısa sürede yapacağımızı belirtiyoruz” dedi.

Hemşerilerinin sesine kulak vererek onların istek ve önerilerini de dikkate aldıklarını dile getiren Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “vatandaşlarımızın isteklerini her zaman önemsiyoruz. İsteklerini not alıyor imkanlarımız dahilinde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Sağ olsunlar onlarda memnuniyetlerini dile getirmesi bir Allah razı olsun demesi bizler için yetiyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4