Belediye Başkanı Çetin Akın’dan Turgutluspor'a moral ziyareti

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutluspor Kulüp Başkanı Ahmet Daşkan ve yönetim kurulu üyeler, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, teknik ekibimiz, futbolcularımız ve yerel basın temsilcileriyle Turgutlu Belediyesi Irlamaz Spor Vadisi Tesisleri’nde bir araya gelerek sohbet ettiler.

Belediye Başkanı Çetin Akın’dan Turgutluspor'a moral ziyareti

Toplantıda konuşan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Turgutluspor’umuzu daha iyi yerlere taşımak için hep birlikte çalışacağız. Taraftarıyla, yönetimiyle, teknik ekibiyle, futbolcularıyla, yerel basınıyla biz çok büyük bir aileyiz.” Dedi. Başkan Akın, Ayrıca tesislerin etrafında yer alan tel örgüleri de söktürerek takımımızın en büyük destekçisi cefakar taraftarımızın kulübümüzle koparılan bağlarını yeniden inşa ediyoruz.

Nazik ziyaretinden dolayı Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’a teşekkür eden Kulüp Başkanımız Ahmet Daşkan, “Turgutlu Belediye Başkanım saygıdeğer büyüğüm Çetin Akın Başkanıma, Başkan yardımcımız Fırat Honaz’a nazik ziyaretinden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Çetin Başkanımızın ziyareti bizlere hem moral hem de güç verdi. Başkanımızında dediği gibi Turgutluspor’umuzu daha iyi yerlere taşımak için hep birlikte çalışacağız. Tek vücut olup bu şanlı kulübü laik olduğu yere getireceğiz.” Dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4