Manisa Büyükşehir’den Turgutlu ve Ahmetli’ye Eğitim Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ve Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, eğitim birimlerine ziyaret turları kapsamında Turgutlu ve Ahmetli ilçelerini ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir’den Turgutlu ve Ahmetli’ye Eğitim Ziyareti

MABEM ve Çocuk Kültür Sanat Merkezlerini ziyaret eden Büyükşehir heyeti, öğretmen ve öğrencilere başarı dolu bir eğitim dönemi diledi.

İl genelinde Büyükşehir Belediyesi eğitim hizmetlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini sağlamak amacıyla birim ziyaretlerini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Turgutlu ve Ahmetli ilçeleriyle ziyaretlerine devam etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan ve MABEM Müdürü Serap Gücüyen, ilk olarak Turgutlu MABEM birimini ziyaret etti. Ziyaretlere Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Necati Abalı da eşlik etti. Birim idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelen Büyükşehir heyeti, yeni eğitim-öğretim dönemi için görüş alışverişinde bulundu. MABEM’deki toplantının ardından yapımı devam eden Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi de ziyaret edildi.

Ahmetli İlçesi de Ziyaret Edildi

Turgutlu ziyaretinin ardından Ahmetli ilçesine geçildi. Burada da ilk olarak MABEM idareci ve öğretmenleriyle toplantı gerçekleştiren Büyükşehir heyeti, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ni de ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ahmetli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Nilhan Kılınç’ın da yer aldığı ziyaretlerde, öğretmen ve öğrencilere başarı dolu bir eğitim dönemi temennisinde bulunuldu. Eğitim hizmetlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesi amacıyla ilçe ziyaretlerinin devam edeceği belirtildi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4