Serkan Baş'dan 15 Temmuz Anma Etkinliklerine Davet 

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Serkan Baş, Turgutluluları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine davet etti.

Serkan Baş'dan 15 Temmuz Anma Etkinliklerine Davet 


15 Temmuz Cuma günü, 20.30'da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Şehitleri Alanından düzenlenecek olan etkinliklere davet eden Başkan Serkan Baş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
"Hain FETÖ terör örgütü ve uluslararası destekçileri, 15 Temmuz 2016'da milli birlik ve beraberliğimizi yok etmek, bölgesinde ve küresel anlamda büyük bir güç olan Türkiye'nin yükselişini durdurmak amacıyla hain bir darbe girişiminde bulundu. 
Ancak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile meydanları dolduran milletimizin canı pahasına darbecilere karşı durması ve tıpkı Kurtuluş Savaşın'da olduğu gibi destansı bir mücadele vermesi, dolayısıyla da hainler karanlık emellerine ulaşamadılar.
Birlik ve beraberliğimize kast eden ihanet şebekeleri şunu çok iyi bilmelidir ki, milletimiz dün olduğu gibi bugün de yarın da hiçbir zaman demokrasiden, bağımsızlığından ve millet iradesinden taviz vermeyecektir.

Millet olarak demokrasi mücadelesinin nasıl olacağını tüm dünyaya gösterdiğimiz o destansı gecenin yıldönümünde 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda bir araya geleceğiz.
Sevdikleriyle bile vedalaşamadan ülkesi için canını ortaya koyan şehitlerimizi, gazilerimizi hep birlikte dualarla anacağız. 

Bu gece, siyasi görüş ayırmaksızın 'Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır' diyenlerin gecesidir. ülkemiz üzerinde hala gözü olanlara en güçlü mesajı vereceğimiz bu anlamlı gecede bütün hemşehrilerimizle buluşmak dileğiyle. Unutmadık, unutturmayacağız. 
Bu vesileyle 15 Temmuz'un kahramanı başta Ömer Halis Demir olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle, minnetle, saygıyla yad ediyorum"

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4