Turgutlu Belediyesi Parke ve Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Turgutlu Belediyesi ekiplerinin şehrin dört bir yanındaki çalışmaları devam ediyor.

Turgutlu Belediyesi Parke ve Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kurtuluş Mahallesi Gölüstü Sokakta parke taşı döşeme çalışmalarına başlandı. Ekiplerin yürüttükleri çalışmalar sonucunda toplamda 1000 m2’lik parke taşı döşenmiş olacak. Ekipler, geçtiğimiz hafta Şehitler Mahallesi Çiçek Sokakta başlattığı parke döşeme çalışmalarını gerçekleştirdi.

Yol yenileme çalışmalarıyla birlikte parke taşı tamiratlarına da bir yandan devam eden ekipler Karaköy, Kabaçınar, Kuşlar Mahalleleri ve Selvilitepe ile Irlamaz Mahalleri arasındaki bağlantı yolunun yanı sıra Tuba, Simge, Tunca, Özgür, Baran, Ofis, Gürleyen, Pazar, Turan, Cevher, Sart, Semerkant, Düz, Şanlı, Çanakkale, Şamil, Nilüfer, Özyiğit, Özceylan, Çiftçiler, Nene Hatun, Baran ve Rüzgarlı Sokaklarında parke tamirat çalışmalarını tamamladı.

Asfalt çalışmaları sürüyor

Yapılan program dahilinde çalışan ekipler, acil olan bölgelere öncelik vererek asfalt hazırlık ve asfalt yama çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında, Ergenekon Mahallesi Arif Pektaş Sokakta asfalt hazırlık çalışmaları tamamlandı. Yıldırım Mahallesi Simge ve Gar Sokakta ise asfalt yama çalışmaları yapıldı.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan ise yapılan çalışmalarla ilgili olarak şu ifadeleri kulandı:

 “Ekiplerimiz tarafından belirlenen program dahilinde ve kendi imkanlarımız doğrultusunda gerekli tüm çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder, kolaylıklar dilerim” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4