TURGUTLU TİCARET BORSASI'NDAN EĞİTİME TABLET BİLGİSAYAR DESTEĞİ

Turgutlu Ticaret Borsası, Turgutlu ve Ahmetli İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere 80 adet tabletin teslimatını gerçekleştirdi.

TURGUTLU TİCARET BORSASI'NDAN EĞİTİME TABLET BİLGİSAYAR DESTEĞİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Öncülüğünde başlatılan veTOBB Küçük Parmaklar kampanyası kapsamında Turgutlu Ticaret Borsası, Turgutlu ve Ahmetli İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine 80 adet tabletin teslimatını gerçekleştirdi.

Turgutlu Ticaret Borsası Hizmet Binası'nda gerçekleştirilen teslim törenine Turgutlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Eyüp Demirci, Ahmetli İlçe Milli Eğitim Müdürü Cendel Akçay, Turgutlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu başkanı Selçuk Temel, Turgutlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri Mümtaz Dündar ve Agah Karaata katıldı.

Kampanya hakkında bilgi veren Başkan Temel; “2020 yılında başlayan ve tüm dünyada etkili olan pandemi sebebiyle bu yılki eğitim yardımımızı pandemi sürecinde eğitimin uzaktan işleyişine katkı sağlamak amacıyla tablet bilgisayar olarak yapıyoruz. Bu kapsamda EBA’ya uyumlu olan tablet bilgisayarların ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılması için Turgutlu ve Ahmetli İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile işbirliği yaptık. 65 tanesi Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, 15 tanesi Ahmetli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne olmak üzere toplamda 80 adet tablet bilgisayar teslimatını gerçekleştirdik. Desteğimizin Öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Turgutlu ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Eyüp Demirci ve Ahmetli İlçe Milli Eğitim Müdürü Cendel Akçay, Başkan Selçuk Temel’e eğitime verilen bu anlamlı destek dolayısıyla teşekkür ederek, tablet bilgisayarların Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlediği kıstaslar doğrultusunda ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacağını söylediler.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4