112 Çağrı Merkezi Turgutlu'da Faaliyetlerini Anlattı

112 Acil Çağrı Merkezi Manisa'nın Turgutlu ilçesinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

112 Çağrı Merkezi Turgutlu'da Faaliyetlerini Anlattı
banner1

Manisa 112 Acil Çağrı Merkezi, Turgutlu'da yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi ve tanıtım çalışmaları gerçekleştirdi. Çalışmalar kapsamında Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan’ı ziyaret eden 112 Yetkilileri kurum hakkında bilgilendirmede bulunulup destekleri için teşekkür etti.

Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi’nde ilçe Kurum Amirleri ve İlçe Muhtarlarına kurum Müdürü Ali Dedeler tarafından yapılan sunum ile 112 Acil Çağrı Merkezinin iş ve işleyişi hakkında bilgi verildi. Özellikle gereksiz aramalardan geniş bir şekilde bahsedilerek katılımcılardan konu hakkında hassasiyetli davranmaları ve vatandaşı bilinçlendirilmesi istenildi.

Aynı zamanda Turgutlu Kaymakamlığı önünde bulunan parkta 112 Acil Çağrı Merkezi olarak halkımızı Tek Acil Çağrı Numarası olan 112 hakkında bilinçlendirebilmek ve gereksiz aramaları minimum seviyeye düşürüp, gerçek vakalara daha hızlı daha etkin ulaşabilmek amacıyla tanıtım standı kuruldu, vatandaşlarımıza bilgilendirme afiş ve reklam ürünleri dağıtımı gerçekleştirildi.

112 Acil Çağrı merkezinin tanıtımı ve halkımızın gereksiz meşguliyet konusunda daha hassas davranmaları konusunda bilinçlendirmek için tüm ilçelerimizde tanıtım faaliyetlerine devam edilecektir.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4