117 Sokak Komple Yenilenerek Hizmete Açıldı

​​​​​​​Turgutlu Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü cadde ve sokakları yenileme projesi kapsamında bir yıl içerisinde 117 sokağı sil baştan yenileyerek kullanıma açtı.

117 Sokak Komple Yenilenerek Hizmete Açıldı
banner43

Çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “117 sokağımızda 120 bin metrekare parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdik. Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

          Alt yapısı tamamlanan kullanıma elverişsiz cadde ve sokaklarda bir yıl önce başlattığı yenileme çalışmalarına devam eden Turgutlu Belediyesi, 117 sokağı sil baştan yeniledi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Turgutlu Belediyesi olarak bir gerek alt yapı çalışmaları tamamlanmış, gerekse kullanıma elverişsiz olan cadde ve sokakları yenileme çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bir yıl içerisinde ilçe genelinde 117 sokağımızda 120 bin metrekare parke taşı döşemesi gerçekleştirdik. Amacımız Turgutlu’muzda kullanıma elverişsiz cadde ve sokak kalmamasıdır. Bunun için de çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın mağduriyetini en aza indirmek için bu çalışmalarımız devam edecektir. Sil baştan yenileyip kullanıma açtığımız sokaklarımız Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4