15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü Toplantısı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma programı planlama komitesi toplantısı yapıldı.

15 Temmuz Şehitleri Anma  Demokrasi ve Milli Birlik Günü Toplantısı

    15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma programı kapsamında ilçemizde yapılması planlanan etkinliklerin belirlenmesi amacıyla Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmazbaşkanlığında toplantı yapıldı.
    Turgutlu Kaymakamlığı Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya; İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Halim KARAER, İlçe Emniyet Müdürü Harun TUTAK, Manisa CBÜ Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Dekan Yrd. Doç. Dr. Kıvanç BAŞARAN, Manisa CBÜ Turgutlu MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Altay ERBULAK, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail EKSÜR, Turgutlu İlçe Müftüsü Fethullah YAVUZ, İlçe Yazı İşleri Müdürü Osman GENÇOĞLU, Turgutlu Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Suudi ARSLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ, Turgutlu İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Sami ŞİŞECİOĞLU, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan HASYİĞİT, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Tuğran ŞEN,  Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Ramazan Hakan ULAK, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk AYDIN ve Genel Sekreter Nevzat AVCI, Turgutlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk TEMEL ve Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan KIZIL katıldı.
    15 Temmuz Şehitleri Anma programı ile ilgili yapılacak faaliyetler ve programlar görüşüldü.
    Turgutlu Kaymakamlığı himayelerinde paydaş kurumların katılımı ile gerçekleştirilecek etkinliklerde, herhangi bir aksaklık yaşanmaması için alınacak tedbirler ve yapılacak faaliyetler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
    İçinde bulunduğumuz pandemiyle mücadele sürecine uygun olarak planlanan 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlik programının önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.
Toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4