1920 Fikir ve Kültür Derneği'nden Protokol Üyelerine Ziyaret

1920 Fikir ve Kültür Derneği Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz ve Belediye başkanı Çetin Akın'ı makamında ziyaret etti.

1920 Fikir ve Kültür Derneği'nden Protokol Üyelerine Ziyaret
banner43

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde geçtiğimiz aylarda kurularak faaliyetlerine başlayan 1920 Fikir ve Kültür Derneği, Turgutlu Kaymakamı ve Turgutlu Belediye başkanına ziyaretlerde bulundu.

1920 Fikir ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Çınar ve yönetim kurulu ile üyeleri, Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz'ı makamında ziyaret ettiler. Dernek Başkanı Oğuz Çınar, kendilerini kabulü dolayısıyla Kaymakam Ali Yılmaz'a teşekkür ederek, derneğinin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Kaymakam Ali Yılmaz, ziyaretleri nedeniyle 1920 Fikir ve Kültür Derneği'ne teşekkürlerini ilettiler.

Kaymakam Ali Yılmaz'ı ziyaretleri sonrasında ise 1920 Fikir ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Çınar ve yönetimi, Turgutlu Belediye başkanı Çetin Akın'ı makamında ziyaret ettiler. Bugüne kadar dernek olarak yaptıkları etkinliklere verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini ileten başkan Çınar, ileriki tarihlerde yapılacak olan etkinliklerle ilgili olarak bilgiler verdi. Başkan Çetin Akın yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4