Ahmetli’de İhtiyaç Sahibi Ailelerin Odunları Belediyeden

​​​​​​​Ahmetli Belediyesi, havaların soğuması ve içinde bulunduğumuz kış mevsiminde ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelere odun dağıtımını gerçekleştirdi.

Ahmetli’de İhtiyaç Sahibi Ailelerin Odunları Belediyeden

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleşen budama çalışması sonrasında ortaya çıkan odunların çuvallanarak yaklaşık 100 aileye ulaştırıldığını belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhanİhtiyaç sahibi ailelerimizin ve dar gelirli vatandaşlarımızın hem yüreklerinin hem de yuvalarının ısınmalarını sağlamak adına yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Ahmetli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdikleri ağaç budama çalışması sonra ortaya çıkan odunları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.  Her yıl oldu gibi bu yıl da gerçekleşen budak sonrasında ortaya çıkan odunları ihtiyaç sahibi ailelere dağıttıklarını belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Yaklaşık 100 ailemize budak zamanı topladığımız odunları şantiyemizde yakacak odun haline getirip çuvallayarak ulaştırdık. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın hem yüreklerinin hem de yuvalarının ısınmalarını sağlamak adına yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4