AK PARTİ BAYRAMLAŞTI

AK PARTİ BAYRAMLAŞTI
ak_parti_bayramlasti_28 (1)

[gallery link="file" ids="17633,17632"]

Ak Parti Turgutlu ilçe teşkilatı ilçe lokalinde bayramlaştı. Bayramlaşma programına AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Muzaffer Yurttaş, Ak Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli ve partililer katıldı.

Partililerle bayramlaşan milletvekilleri Cumhurbaşkanlığı için açıklamalarda bulundu. Turgutlu, Manisa ve Türkiye'de yüzde 54'ün üzerinde oy oranıyla halkın ilk kez seçeceği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olacaktır şeklinde açıklamada bulunan Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ; " Şimdi Türkiye kaybetsin diye Recep Tayyip Erdoğan'ın kaybetmesini istiyorlar. Karşımıza çatı adayı çıkardılar, bir MHP bir CHP aday çıkaramıyorlar mı? Allah'ın izniyle ve halkımızın desteğiyle Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanacağız. Paralel yapının dış oyunların tuzağına düşmeyeceğiz, biz hep dönüp halkımızdan destek istedik karşınızda 8 seçim kazanmış bir Başbakan var, biz Türkiye genelinde iktidarlara oynanan oyunları yıktık ve yıkmaya devam edeceğiz. Türkiye AK Parti iktidarıyla birlikte bölgesel aktör oldu ve bunu global aktörlüğe taşıyacağız" dedi.

---Özdağ; "Selahattin Demirtaş'a Irkçılık Yapıyor"---

Selçuk Özdağ diğer Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş'ı ırkçılıkla suçladı ve: "Selahattin Demirtaş çıkmış BDP’nin HDP’nin adayı diyor ki; ‘Birinci turda Kürtler bana oy vermelidir’ Hadi oradan be ırkçı adam, 50 bin kişinin katilleri bunlardı, Kürtler oylarını çözüm sürecini başlatan,ülkede akan kanı durduran Recep Tayyip Erdoğan’a verecekler, bu ülkeye Kardeşliği getiren Erdoğan'a verecekler inşallah"dedi

AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş’ta tüm partililerin bayramını kutladı ve yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri çalışmaların aralıksız olarak sürdüğünü belirterek, Allah’ın izniyle başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı olarak göreceğiz şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine dair açıklamalarda bulunan İlçe başkanı Gedizli ve Selçuk Özdağ partililerin Ramazan Bayramını kutladı ve kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür ettiler.
Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2014, 16:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4