AK Parti Turgutlu'da Esnaf ve Vatandaşları Ziyaret Etti

    AK Parti Manisa İl Teşkilatı, 2023 hedefleri doğrultusunda saha çalışmalarını Turgutlu'da sürdürüyor. 

AK Parti Turgutlu'da Esnaf ve Vatandaşları Ziyaret Etti

    Manisa'nın en büyük ilçelerinden Turgutlu’ya bir dizi ziyaret gerçekleştiren İl Başkanı Salih Hızlı önderliğinde teşkilat mensupları vatandaşlar ve esnaflarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
    AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı’ya Turgutlu ziyaretinde Teşkilat Başkanı Zafer İkinci, Tanıtım ve Medya Başkanı Ömer İşçi, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Özsümer, İlçe Başkanı Serkan Baş ve İlçe Yöneticileri eşlik etti. 
    Programına Turgutlu’nun en eski lokantası olan Borsa Lokantasını ziyaret ederek başlayan Hızlı beraberindeki teşkilat mensupları ile birlikte, Pazar Camii civarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 
    İl Başkanı Hızlı Turgutlu’da 73 yıldır kunduracılık yapan ve Manisa’da da birkaç kez yılın ahisi seçilen ayakkabacı Ethem Ustayı ziyaret etti. 
    Çarşıda esnaf ziyaretlerini sürdüren AK Parti heyeti, Şehit Onur Karakaya’nın ailesine ziyarette bulundu. 
    Ardından ilçeye Gençlik Merkezi olarak hizmet verecek binayı ziyaret ederek eksikleri hakkında bilgi alan başkan Hızlı, Dereköy Kur’an Kursu inşaatını ziyaret etti. Müftü ve yöre halkından binanın son durumu ve eksiklikleri hakkında bilgiler aldı. 
    Başkan Hızlı son olarak Turgutlu’nun en büyük mahallesi olan Selvitepe’yi ziyaret ederek burada muhtar ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek, sorunları dinledi. 

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4