Akbaş, Turgutlu'da Yeni Nesil Uzaktan Okumalı Sayaç Montajlarını İnceledi

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Turgutlu ilçesine bağlı Çepnidere ve Ayvacık Mahallelerini ziyaret ederek, uzaktan okumalı mekanik sayaç montajlarını yerinde inceledi.

Akbaş, Turgutlu'da Yeni Nesil Uzaktan Okumalı Sayaç Montajlarını İnceledi

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, araç, zaman, kaynak tasarrufu sağlamak ve hizmet kalitesini artırmak gayesiyle; altyapısı yenilenen, program kapsamında olan köyden ve beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde bulunan abonelerin mevcut mekanik sayaçlarını uzaktan okumalı mekanik sayaçlar ile değiştirmeye başladı. Bu kapsamda Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Turgutlu İlçesine bağlı Çepnidere ve Ayvacık mahallelerini ziyaret ederek yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Akbaş’a Şube Müdürlerinden Bayram Fidanoğlu, MASKİ İlçe Şefi Hüseyin Yelkenci ve teknik personel eşlik etti.
“Yatırımlar hayırlı uğurlu olsun”
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz Ergün’ün vizyonu doğrultusunda gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için durmaksızın çalıştıklarının altını çizen Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, yapılan yatırımların Çepnidere ve Ayvacık mahallelerine hayırlı olması temennisinde bulundu. Akbaş, “Altyapısı ve üst yapısı tamamlanan mahallelerimizde Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla vatandaşlarımızın mekanik sayaçları da ücretsiz bir şekilde yeni nesil uzaktan okumalı sayaçlarla değiştirilmekte. Aynı iş kapsamında tüm sayaçlar hanelerin önüne çıkarılmakta. Manisa’nın birçok kırsal mahallesinde olduğu gibi Çepnidere ve Ayvacık mahallelerimizde de zaman zaman abonelerimize ulaşamıyoruz. Bundan sonraki süreçte sayaçlar kapının önünde olacağı için biz aracımızdan inmeden, personelimiz sayaçları uzaktan okuyup faturalarını vatandaşlarımıza bırakacağız.” dedi.
Muhtarlardan Hizmet Teşekkürü
Mahallelerinde büyük değişimler yaşadıklarının altını çizen Ayvacık Mahalle Muhtarı Adem Acar ve Çepnidere Mahalle Muhtarı İnan Girgin, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür dileklerini sundular.
 

Kaynak: Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2022, 21:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4