Altay Mahallesine Genç ve Dinamik Muhtar Adayı

Turgutlu’nun tanınmış işadamlarından, Turgutlu Fırıncılar Odası Başkanı Şahin Ek’in oğlu Uğur Ek, Altay mahallesinde fark katmak için aday olduğunu açıkladı.

Altay Mahallesine Genç ve Dinamik Muhtar Adayı
banner1

     31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimleri öncesinde mahallelerin muhtar adayları çıkmaya başlarken, Uğur Ek’de Altay Mahallesi için adaylığını açıkladı. Has Fırın’da gazeteciler ile bir araya gelen ve adaylığını açıklayan Uğur Ek, Altay mahallesinde fark yaratmak istediklerini belirtti.

               Ek yaptığı açıklamada “Altay mahallesinde işletmem var sürekli olarak buradayım. Mahallemizin sıkıntılarını yakinen biliyorum. Vatandaşlarımızdan gelen istek üzerine adaylığımızı açıklama gereği duyduk. Mahallemizde özellikle yaşlılarımıza, çocuklarımıza, gençlerimize ve ihtiyaç sahibi olan mahalle sakinlerimize faydalı işler yapmak için yola çıktık. Ekip arkadaşlarımızla birlikte uzun süre mahallemize neler yapılabileceği konusunda görüşmelerde bulunduk. Yaşımın vermiş olduğu dinamiklikle güzel projeleri hayata geçireceğiz.” dedi.

Öncelikli işlerinin yaşlı ve ihtiyaç sahibi kişilerin sorunları ile ilgilenmek olduğunu belirten Uğur Ek; “Mahallemizde son zamanlarda büyük bir sorun haline gelen elektrik, su ve altyapı sorunlarının çözülmesinin takipçisi olacağım. Bizleri yetiştiren değerli büyüklerimizin hastalanmaları halinde her türlü hastane ve ilaç tedarikinde ekip olarak yardıma ilk biz koşacağız. Yoksul ve muhtaç komşularımızın onurlarını kırmadan her türlü sosyal ve ekonomik ihtiyaçlarını karşılayacağız. Gençliğimin vermiş olduğu dinamiklik ile devlet kurumları ile ilgili her türlü sorunlarınızın takipçisi ve çözümleyicisi olmaya gayret göstereceğim. Eğitime birinci sırada yer veriyoruz. Muhtarlık üretmek ister, cesaret ister, emek ister yapacağım hizmetler sevgiyle, sabırla, şükürle ve çok çalışarak olacaktır. Hoşça kalın dostça kalın mutlu kalın ömrünüz uzun günleriniz bereketli olsun, kazanan Altay mahallesi olsun” dedi.

26 Yaşında olan Uğur Ek, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 16:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4