Anneden Oğluna 'Çevirmeli' Doğum Günü Sürprizi

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, bir anne 18 yaşına giren oğluna polis çevirmeli doğum günü sürprizi yaptı.

Anneden Oğluna 'Çevirmeli' Doğum Günü Sürprizi
banner43

Turgutlu'da ikamet den Nuray Kılıç, 18 yaşına giren ve kendisinden sürekli büyük doğum günü kutlaması isteyen oğlu için trafik polislerinin yardımıyla sürpriz yaptı.
Nuray Kılıç, oğlunu Ergenekon Mahallesi'nde bulunan bir restoranta çağırdı. Doğum gününün kutlanacağından habersiz olan Ulaş Berkant Kılıç (18), A2 sınıfı ehiliyeti olan bir arkadaşının motosikletinin arkasında yola çıktı. Ulaş Berkant Kılıç'ı ve arkadaşını, süpriz yapmak için bekleyen trafik polis ekipleri durdurdu. Motosiklerin ve sürücünün ehliyetinin sorgusunu yaptıran Trafik Polisi daha sonra ise kask takmadığı için Ulaş Berkant'a cezai işlem uygulanacağını söyledi. Ceza makbuzunu yazmak için çıkaran polis memuru , Ulaş Berkant'ın doğum gününü kutlayarak annesinin yazdığı mektubu verdi. Süpriz karşısında şaşıran ve annesinin yazdığı mektubunu okuyan Ulaş Berkant, polis ekiplerine teşekkür etti.

Ulaş Berkant Kılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada, kendisi için büyük bir süpriz olduğunu belirterek, "Öncelikle trafik polislerimize teşekkür ediyorum. Bu kadar olay içerisinde vakitlerini ayırıp böyle güzel bir organizasyon düzenlemişler. Benim için sürpriz oldu. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum."dedi.

Doğum günü sürprizini hazırlayan anne Nuray Kılıç ise, Oğlunun sürekli olarak kendisinden doğum günü sürprizi beklediğini,  bu yüzden oğluna hem ders vermek, hemde sürpriz yaparak doğum gününü kutlamak için böyle bir şey yaptığını söyledi.
Anne Nuray Kılıç, şunları söyledi: "Bundan 20 gün önceden beri oğlum, 18 yaşına gireceğini, anne artık evde kutlanmasını istemiyorum. Bana büyük bir sürpriz yapmanı istiyorum. Senden beklentim çok yüksek demişti. Benim de aklıma trafik polislerinden korktuğu aklıma geldi. Çünkü her eve gidişimde, bugün tarfik yakalamadı diye konuşuyorduk. İş yerinde çalışırken aklıma trafik polisi bir abimiz onu aradım, konuyu bahsettim ve yardımcı olur tabi dedi. Bir mektum yazdım oğluma. Oğlumun arkadaşı Sinan, polis Adem bey, ben organize olduk ve oğlumu Ergenekon kavşağından yakaladılar. Ben çok mutlu oldum ve oğlumun mutlu olması için böyle bir süpriz hazırladım. Onu biraz mutlu edebildiysem ne mutlu bana."
Ulaş Berkant Kılıç, daha sonra ailesi ve sevenleri ile doğum gününü kutladı.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4