Aşevi ve Hayır Merkezi’ne Bir Destek de Halil Durmuş’tan

Turgutlu Belediyesi Aşevi ve Hayır Merkezi’ne bağış’  çağrısına bir destek de Turgutlu esnaflarından Danacı Kasap işletmecisi Halil Durmuş’tan geldi.

Aşevi ve Hayır Merkezi’ne Bir Destek de Halil Durmuş’tan
banner43

              Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın göreve başladığı gün itibariyle yaptığı ‘tebrikler için çiçek yerine Turgutlu Belediyesi Aşevi ve Hayır Merkezi’ne bağış’  çağrısına bir destek de Turgutlu esnaflarından Danacı Kasap işletmecisi Halil Durmuş’tan geldi.  Makamında ziyaret ettiği Başkan Akın’a bağış makbuzunu takdim eden Durmuş, böylesi örnek davranışından dolayı kendisini ayrıca tebrik ederken, Başkan Akın da karşılık bulan çağrısına destek veren tüm esnaflara teşekkür etti.

Turgutlu Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’ne bağlı faaliyet gösteren Aşevi ve Hayır Merkezi Belediye Başkanı Çetin Akın’ın göreve başladığı gün itibariyle yaptığı ‘tebrikler için çiçek yerine Turgutlu Belediyesi Aşevi ve Hayır Merkezi’ne bağış’  çağrısı ile Turgutlulular’ın alan elle veren el arasında köprü olmaya devam ediyor. Turgutlu’nun esnaflarından Danacı Kasap işletmecisi Halil Durmuş’ta bu çağrıya kayıtsız kalmayarak Aşevi ve Hayır Merkezi’ne destekte bulundu ve bağış dekontunu Başkan Akın’a teslim etti. Halil Durmuş ve Danacı Kasap Ailesi’ne verdiği destekten dolayı teşekkür eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Göreve başladığımız gün itibariyle anlamlı bir çağrıda bulunmuştuk. Bu çağrımıza destek her geçen gün artıyor. Bugün de Danacı Kasap işletmecisi Halil Durmuş kardeşimiz çağrımıza kayıtsız kalmayarak bağıştı bulundular. Aşevi ve Hayır Merkezi’miz hayırseverlerimiz ile Turgutluluların veren eli olmaya devam edecek. Her gün bin 400 vatandaşımıza sıcak yemek ulaştırdığımız Aşevi ve Hayır Merkezi’mize yapılan anlamlı bağışlar için, yardıma muhtaç vatandaşlarımız adına minnettarım” dedi.

              

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4