Ay-Yıldız Motifi Altay Meydanı’na Çok Yakıştı

Turgutlu’nun Prestij Caddeleri’nden olan Yedieylül Yolu üzerinde bulunan Altay Meydanı, uygulanan ay-yıldız çalışmayla ışıl ışıl parlamaya başladı.

Ay-Yıldız Motifi Altay Meydanı’na Çok Yakıştı
banner1

 Çalışmalarla birlikte mahallenin farklı bir havaya büründüğünü söyleyen Şehitler Mahalle Muhtarı Eşref Başaran, “Ortaya çıkan uygulama ve manzara gerçekten çok güzel oldu. Mahallemize değer katan Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve Turgutlu Belediye Başkanımız Turgay Şirin’e teşekkür ediyorum” dedi. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu Belediyesi işbirliği ile Prestij Caddeler Projesi kapsamında sil baştan yenilenen Yedieylül Yolu üzerinde bulunan Altay Meydanı’na yakışacak peyzaj uygulaması tamamlandı. Gerçekleştirilen çalışma ile meydanın gecesi ayrı gündüzü ayrı bir güzel olduğunu belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Bilindiği üzere Manisa Büyükşehir Belediyemiz ile ortak projelerimizden biri olan Prestij Caddelerde Yedieylül Yolu’nun yapımını tamamlayarak kullanıma açmıştık. Şimdi de cadde üzerinde bulunan Altay Meydanı’nda fark yaratacak bir çalışmaya Büyükşehir Belediyesi ile tamamladık. Gerçekleştirilen çalışma sonrasında Altay Meydanı gerek yeşillendirmesi, gerek aydınlatması gerekse Ay Yıldız motifli görseli ile bir fark yarattı. Altay Meydanı çalışmasında  bizlere desteğini esirgemeyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ediyor, çalışmanın Turgutlu’muza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Mahallemize Değer Kattınız

         Çalışmaları yakınen takip eden Şehitler Mahalle Muhtarı Eşref Başaran da  “Ortaya çıkan uygulama ve manzara gerçekten çok güzel oldu. Aydınlatmalarıyla birlikte ışıl ışıl bir meydana sahip olduk. Mahallemize değer katan Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve Turgutlu Belediye Başkanımız Turgay Şirin’e teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4