Azman, Adaylığı İçin Destek İstedi

Azman, Adaylığı İçin Destek İstedi
banner43
AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Avukat Hüseyin Azman, Turgutlu Belediye Başkanlığı Aday adaylığının sinyallerini sosyal paylaşım sitesi üzerinden verdi.

Resmi olarak bir açıklama yapmayan fakat sosyal paylaşım sitesi üzerinden bir açıklama yayınlayarak Turgutlu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığının sinyallerini veren Turgutlu AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Azman şu açıklamada bulundu;

“2008 Ekim Kongresi ile Yönetim ve Yürütme Kurulu üyesi olarak yönetimde görev aldım.2009 Yerel Seçimlerinde Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı olarak görev yaptım.2010 Mart ayında atama ile İlçe Başkanlığı şahsıma emanet edildi.12 Eylül 2010 Referandumunda gece gündüz çalıştık ve %50'ye yakın "EVET" oyunu sandıktan teşkilatımızla birlikte çıkardık.2011 Genel Seçimlerinde var gücümüzle çalıştık ve Turgutlu'da 27.000 olan oy rakamını 40.000 düzeyine ulaştırdık.2012 Ocak Kongresinde 6 ilçe başkanı adayı yarıştık ve kongre sonucu delegeler görevi şahsıma tevdi etti. Üye sayımızı 3.156'dan 11.326 seviyesine ulaştırdık.Tüm mesaimizi ve emeğimizi partimize ayırarak teşkilat binamızı sürekli 7/24 açık tuttuk. Tüm düğün ve toplantılara cenazelere iştirak ettik.Tüm vatandaşlarımız bana avukatlık büromda ulaştı.Maddi ve manevi varımızı yoğumuzu partime ve davama harcadım.

Biz siyaset adamı değiliz; biz DAVA ADAMIYIZ! Şimdi tam zamanı! Şimdi, doğru adama destek zamanı...Tüm sevenlerimden ve takipçilerimden önümüzdeki süreçte şahsıma destek talep ediyorum...Rabbimiz yar ve yardımcımız olsun…” dedi.

azman_100112
Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2013, 14:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4