Başkan Akın İlk Nikahını Kıydı

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, dünya evine giren genç çift Semanur ve Sergen Karataş çiftinin nikahını kıyarak mutluluklarına ortak oldu.

Başkan Akın İlk Nikahını Kıydı
banner43

        Belediye Başkanlığını dönemindeki ilk nikahını kıymasının mutluluğunu paylaşan Başkan Akın, “Bugüne dek 42 kez nikah şahitliği yaptım. Nikah şahitliğini yaptığım çiftleri hep takipteyim. Ne mutlu ki evlilik kurumları güzel gidiyor. Bugün Belediye Başkanı olarak ilk nikahımı kıyıyorum, bundan sonra da kıydığım nikahların takipçisi olacağım. Genç çiftimize mutluluklar diliyorum” dedi.

          Turgutlu Belediye Başkanlığı koltuğuna oturduktan sonra ilk nikahını kıyan Başkan Çetin Akın, Semanur ve Sergen Karataş çiftinin mutluluklarına ortak oldu. Turgutlu Belediyesi nikah salonunda gerçekleşen nikah töreninde ilk nikah akdini gerçekleştiriyor olmasının memnuniyetini paylaşan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Bu zamana kadar 42 çiftin nikah şahitliğini yaptım. Bugün Belediye Başkanı olarak ilk nikahımı kıyıyorum, bundan sonra da kıydığım nikahların takipçisi olacağım. Sürdürülebilir bir evlilik karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörüye bağlıdır. İyi günlerinizde olduğu gibi kötü ve sıkıntılı günlerinizde de sevgi ve saygı çerçevesinde birbirinize destek olmalısınız. Aranızdaki bu dayanışma sizden sonra ki neslin mutluluğuna da teşkil edecektir. Genç kardeşlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi. Belediye Başkanı Çetin Akın’ın kıydığı nikahın şahitliklerini de Tülay Gülbahar ile Muharrem Canerkul yaptı.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4