Başkan Akın’dan Anneler Gününde Anlamlı Ziyaretler

​​​​​​​Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Anneler Günü dolayısıyla ilçede şehit olan kahraman mehmetçiklerin annelerini ziyaret etti.

Başkan Akın’dan Anneler Gününde Anlamlı Ziyaretler
banner43

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, eşi Sabriye Akın, Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser ile birlikte Turgutlulu şehitlerin annelerini ziyaret etti. Başkan Akın ilk olarak Mart ayında şehit düşen Uzman Onbaşı Onur Karakaya’nın ailesini ziyaret etti. Başkan Akın, Anneler Günü için hazırlanan hediyelerin yanında şehit anneleri için kendi kaleme aldığı bir de mektup takdim etti.

Başkan Akın’ın yazdığı mektupta şu ifadeler yer aldı; “Kutsal vatan toprakları için gözünü kırpmadan canını feda eden aziz şehidimizin bizlere emaneti annelerimiz,

Sizleri “Anneler Gününde” ziyaret ederek acınızı bir nebzede olsa hafifletmek istedik. Siz, şehit anneleri, Ay-Yıldızlı al bayrağımızın dalgalanmaya devam etmesi, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canını hiçbir karşılık beklemeden feda eden şehidimizin bizlere kutsal emanetlerisiniz. Siz evladınızı şehadete uğurlarken bizler gibi binlerce vatan sevdalısı evlat sahibi oldunuz. Sizlerin her an yanında olmak bizim bu vatan için şehit olan mehmetçiklerimize boynumuzun borcudur.

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, Cumhuriyetimizin yaşatılması için şehadet mertebesine ulaşan kahraman askerimizin değerli annesi, Anneler Gününüzü en kalbi duygularımla kutlar, şehidimizi rahmet ve minnetle anar, sizlere sağlıklı ve mutlu günler diler, sevgi ve saygılarımızı sunar, ellerinizden öperim.”

Başkan Akın ve ekibi tarafından ilçede şehit düşen ve Turgutlu’da ikamet eden tüm şehitlerin aileleri tek tek ziyaret edildi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4