Başkan Akın’dan Turgutlu Halkına Teşekkür

31 Mart Yerel Seçimleri’nin sonucundan Turgutlu Belediye Başkanlığı’na seçilen Çetin Akın, Turgutlu İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.

Başkan Akın’dan Turgutlu Halkına Teşekkür
banner1

Turgutlu halkına teşekkür eden Başkan Çetin Akın, 10 Nisan Çarşamba günü saat 14:00’de Turgutlu Belediyesi’nde gerçekleştirecek oldukları makam devir teslim törenine tüm hemşerilerini davet ederken, kutlama amaçlı gönderilecek hediyeler yerine de Aşevi ve Hayır Merkezi'ne bağış yapılmasının kendilerini memnun edeceğini ifade etti.

          31 Mart’ta Turgutlu’da yapılan yerel seçimlerden zaferle çıkan Millet İttifakı Adayı Çetin Akın, Turgutlu Belediye Meclisi’ne seçilen Cumhuriyet Halk Partili üyeler ile birlikte Turgutlu İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı. Turgutlu Belediye Başkanlığı Mazbatasını eşi Sabriye Akın ve CHP Turgutlu İlçe Başkanı Orhan Eratıcı, İyi Parti İlçe Başkanı Önder Ertaş ile birlikte İlçe Seçim Kurulu Müdürü Yaylagül Özer’den teslim alan Başkan Çetin Akın, kendilerine destek olan tüm Turgutlu halkına teşekkür etti. Hatıra fotoğraflarının çekildiği tören sonrasında basın mensuplarına açıklamada bulunan Başkan Akın, “Cumhuriyet Halk Partisi uzun yıllar sonrasında Turgutlu’da bir yerel seçim kazanmıştır. Seçim sürecinde yaşadığımız her şey geride kalmıştır, bundan sonra Turgutlu halkının da karar verdiği gibi kentimizi hep birlikte ‘hak, hukuk ve adalet’ çerçevesinde yöneteceğiz. Bu sürecin Turgutlu’muza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Başkan Akın, 10 Nisan Çarşamba günü saat 13:30’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzuruna çelenk sunumu gerçekleştireceklerini belirterek, akabinde Atatürk Bulvarı güzergahında yürüyüşle Turgutlu Belediyesi’ne geçerek makam devir teslim törenin yapılacağını söyledi. Başkan Akın, tüm Turgutlu halkını gerçekleştirecek olan programlara davet etti.

Başkan Akın’dan Turgutlu’lulara Çağrı
          Turgutlu Belediye Başkanı olarak göreve başlayacak olmasından dolayı Turgutlulu hemşerilerinin belediyeye göndermek istediği tebrik amaçlı çiçek vb. hediyelerin yerine  Aşevi ve Hayır Merkezi’ne bağışta bulunması ricasında bulunan Başkan Akın, “Bizler ‘Mart’ın sonu bahar’ demiştik, en nihayetinde Turgutlu’da baharı getirdik. Belediyemize de şahsıma tebrik amaçlı gönderilmesi arzu edilen çiçek ve benzeri hediyelerin yerine değerli halkımızdan ricam, Aşevi ve Hayır Merkezimiz'e destek olmak adına bağışta bulunmalarıdır. Bu konuda hassasiyet gösterecek olan tüm vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum” dedi. Bağışta bulunmak isteyen vatandaşlar, gerek belediyemiz veznelerimize gerekse Halk Bankası Turgutlu Şubesi TR92 0001 2009 5660 0007 0000 88 IBAN hesabına bağışta bulunabilir.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4