Başkan Akın’dan Yıldırım Mahallesi’ne Ziyaret 

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Yıldırım Mahallesi’ni ziyaret ederek Alankuyu Kahveleri’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Akın’dan Yıldırım Mahallesi’ne Ziyaret 
banner43

          Yıldırım Mahallesi muhtarı Halil Turhan ve mahalle sakinlerince ağırlanan Başkan Akın, mahallenin ihtiyaçları noktasında mahalle sakinleriyle görüş alışverişinde bulunarak, söz verdiği çalışmaları yerine getireceğini vurguladı.

           Her gün farklı bir mahallede güne başlayan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, bu kez Yıldırım Mahallesi’ni ziyaret ederek, Yıldırım Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle muhtarı Halil Turhan ve vatandaşlarca Alankuyu Kahveleri’nde sabah kahvaltısı yapan Başkan Akın’a Temizlik İşleri Müdürü Evren Erbaş Ser de eşlik etti. 2019 Yerel Seçimleri sonucunda Yıldırım Mahallesi Muhtarlığı görevine başlayan Halil Turhan’a başarılar dileyen Başkan Akın, “Her gün farklı bir mahallemizde halkımızla bir arada olmaktan memnuniyet duyuyorum. Sizler gibi şehrimizin dört bir yanında sıcak ve içten karşılamalarla ağırlanıyoruz. Şehrimizi hep birlikte yönetme sözü verdiğimiz vatandaşlarımızla ve elbette ki mahallelinin sesi olan muhtarlarımızla seçim sonrasındaki güzel diyaloglarımız şehrimize güzel hizmetler olarak yansıyacak. Yıldırım Mahallemiz’in de ihtiyaçları var. Bunları tespit ediyoruz. En kısa sürede de eksiklikleri tamamlayarak, daha güzel günlere hep birlikte ulaşacağız. Bu anlamda bugün bizlere sofrasını açan değerli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4