Başkan Alhan’dan Sağlık Sektörüne Ziyaret

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, sağlık sektörü çalışanlarını ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında ilk olarak Turgutlu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Murat Özşahin ve hastane personeli ile bir araya gelen Başkan Alhan, Başhekim Şahin’e yeni görevinde başlarılar diledi.

Başkan Alhan’dan Sağlık Sektörüne Ziyaret

Daha sonra Manisa’ya geçen Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan burada İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı’yı ziyaret ederek Kovid-19 ile mücadelede sağlık çalışanlarının verdiği emek için teşekkür etti.

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan ve Ak Parti İlçe Başkanı Harun Kaçar ile birlikte sağlık sektörü çalışanları ile bir araya geldi. İlk olarak Turgutlu Devlet Hastanesini ziyaret eden Belediye Başkanı Alhan, Başhekimlik görevine getirilen Op. Dr. Murat Özşahin’i tebrik ederken, hastane personelinden ile Kovid-19 ile mücadele konusunda bilgi aldı. Başkan Alhan, daha sonra Manisa’ya geçerek İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı ile bir araya geldi. Görüşmede çeşitli konularda istişarelerde bulunulurken, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan Kovid-19 ile mücadele de sağlık çalışanlarına verdiği emek için teşekkür ettiğini dile getirdi.  Başhekim Özşahin ve Başkan Yaralı’da Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’a ziyaretleri için teşekkür ederken, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

         

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4