Başkan Çetin Akın’dan İade-i Ziyaret

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan ile birlikte protokol üyelerine iade-i ziyaretlere devam ediyor.

Başkan Çetin Akın’dan İade-i Ziyaret
banner43

İlk olarak Turgutlu Cumhuriyet Başsavcısı Abdusselam Esen’i ziyaret eden Başkan Akın, daha sonra Turgutlu Askerlik Şubesi Başkanı Garnizon Komutanı Personel Kıdemli Albay Kenan Peşternik’i ziyarette bulundu.

İade-i ziyaretlere devam eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan ile birlikte protokol üyelerini ziyaret etti. İlk olarak Turgutlu Cumhuriyet Başsavcısı Abdusselam Esen’i ziyaret eden Başkan Akın, Başsavcı Esen ile birlikte Turgutlu’muzun huzuru ve güveni için çalışmaktan mutluluk duyacağını belirtti. Daha sonra Turgutlu Askerlik Şubesi Başkanı Garnizon Komutanı Personel Albay Kenan Peşternik’e ziyarette bulunan Başkan Akın, Albay Peşternik ile de uyum içerisinde memnuniyetle Turgutlu’muz adına çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başsavcı Esen ve Albay Peşternik’te Başkan Akın’a gerçekleştirdiği iade-i ziyaret için teşekkür ettiklerini belirterek görevinde kolaylıklar diledi.    

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4