Başkan Şirin Gazetecilerle Bir Araya Geldi  

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel ve ulusal basın temsilcilerini öğle yemeğinde ağırladı.

Başkan Şirin Gazetecilerle Bir Araya Geldi  
banner1

           Başkan Şirin, Özdilek AVM Müdürü Cahit Akyüz ile birlikte gerçekleştirdikleri programda gazetecilerin gününü kutlayarak, “Nice 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde bir arada olmak dileğiyle, bu özel gününüzü tebrik ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

           Özdilek Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen öğle yemeğine Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Özdilek AVM Müdürü Cahit Akyüz, Belediye Basın Danışmanı Aylin Askingil ile yerel gazete imtiyaz sahipleri ile gazeteciler katıldı. Davetlerine katılan basın mensupları ve gazete imtiyaz sahiplerine teşekkür eden Başkan Şirin, gazeteciliğin zor ancak bir o kadar onurlu bir meslek olduğunu vurgulayarak, “Yağmur, çamur demeden zor şartlar altında habercilik yapmak, Turgutlumuz'da gelişen olaylar hakkında vatandaşlara bilgi vermek için mesai harcamak gerçekten özveri isteyen bir iş. Sizler, toplumun içerisinde bulunduğu durumla ilgili olarak kamuoyunu aydınlatan, yöneten ile yönetilen arasında şeffaflığı sağlayan ve bu uğurda gerektiğinde nice zorluklara katlanan, sıkıntılar yaşayanlarsınız. Halktan olan ve halka gazeteyle ulaşan sizleri, bir meslek ifa edenden çok canla başla çalışan onurlu bir hizmet insanı olarak görüyoruz. Sizleri hem halkımızın haber alma hakkını korumanızdan, hem ilçemizin tanıtımına sunduğunuz katkıdan hem de yerel yönetimler olarak bizlerin hizmetini halkımıza aktarmanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Nice 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde bir arada olmak dileğiyle, bu özel gününüzü gönülden kutluyorum” dedi. Konuşmaların sonrasında pasta kesilirken, Başkan Şirin ve Özdilek AVM müdürü Akyüz davetlilerine hediye takdiminde bulundu.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4