BAŞKAN ŞİRİN, GENÇLERİ AĞIRLADI

BAŞKAN ŞİRİN, GENÇLERİ AĞIRLADI
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde, 15-21 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında Turgutlu Gençlik Merkezi heyeti, belediye başkanı Turgay Şirin’i makamında ziyaret etti.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı içerisine alan ve 15-21 Mayıs tarihlerinde kutlanan Gençlik Haftası dolayısıyla Turgutlu Gençlik Merkezi temsilcilerini makamında ağırladı. Ziyarete Gençlik Haftası dolayısıyla düzenlenen ilk etkinlikte Turgutlu Gençlik Merkezi Müdürü Ufuk Özlem, Gençlik Lideri Nilüfer Akcan, İşaret Dili Öğretmeni Berrin Aktaş ve gönüllü gençler katıldı.

Sohbet havasında geçen ziyarette gençler, Başkan Şirin’i hafta dolayısıyla düzenlenecek etkinliklere davet ederken, Başkan Şirin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Kurtuluş Savaşı hazırlık çalışmalarından Büyük Zafer’e kadar her yönü ile çok iyi tasarlanmış, umutların ve özlemlerin çığ gibi büyüyerek coşkuya ve zafere dönüştüğü destanın başlangıcı olarak kabul ettiğimiz, Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. 96 yıl önce bir 19 Mayıs günü başlayan destanımızı yazan başta Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyor, onun yaktığı meşaleyi geleceğe taşıyan siz değerli gençlerimize inancımın tam olduğunu belirtmek istiyorum” dedi.

[gallery link="file" columns="4" ids="27764,27765,27766,27767"]
Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 14:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4