BAŞKAN ŞİRİN'DEN HAFTA SONU MESAİSİ

BAŞKAN ŞİRİN'DEN HAFTA SONU MESAİSİ
banner43
TURGUTLU Belediye Başkanı Turgay Şirin, çeşitli programlara katılmak ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla hafta sonunda Yunusdere, Dağören ve Kabaçınar Mahalleleri’ne gitti. Her üç mahallede vatandaşlarla çeşitli konularda sohbet eden Başkan Şirin, “Tüm mahallelerimize eşit hizmet anlayışıyla acil sorunlara kalıcı çözümler getirebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

İlk olarak Yunusdere Mahallesi’ne giden Başkan Turgay Şirin, burada hayırseverler Ekrem Akgül ile Aziz Çelikoğlu tarafından yaptırılacak olan camiinin temel atma törenine katıldı. Programa Başkan Şirin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Hakan Sezer, İskender Tunç, MHP Turgutlu İlçe Başkanı Ahmet Köktopçu, Turgutlu Belediyesi Meclis Üyeleri Yaşar Kozak, Gürbüz Acar, Ender Solhan, Turgutlu Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürü Aydın Lenger ve Yunusdere Mahallesi sakinleri katıldı.

Mahalleler Belediye Hizmetlerinden Memnun

Yunusdere Camii temel atma programının ardından beraberindekilerle birlikte Dağören ve Kabaçınar Mahalleleri’ni de ziyaret eden Başkan Şirin, mahallelilerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Belediye hizmetlerinden çok memnun olduklarını belirten her üç mahallenin sakinleri, Başkan Şirin’e çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler. Dağören Mahallesi’nde belediye tarafından yaptırılan tarımsal sulama sondajında incelemelerde bulunan Başkan Şirin, “Tüm mahallelerimize eşit hizmet anlayışıyla acil sorunlara kalıcı çözümler getirebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ziyaret ettiğimiz üç mahallede de muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın öneri ve taleplerini dinledik. Yeni mahallelerimizin şehir merkezinin avantajlarına kavuşabilmeleri için belediyemizin tüm imkânlarını seferber ediyoruz; etmeye de devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2015, 10:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4