Bayram Coşkusu Bendeniz Konseriyle Taçlanacak

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlululara unutulmayacak bir bayram gecesi yaşatmaya hazırlanıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Bayram Coşkusu Bendeniz Konseriyle Taçlanacak
banner43

          Tüm yurtta olduğu gibi Turgutlu’da coşkuyla kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı akşamı ünlü pop sanatçısı Bendeniz ve O Ses Türkiye Türkiye yarışmasının finalistlerinden Yasemin’in sahne alacağını duyuran Başkan Akın, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin 99. Kuruluş yıl dömünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan’ı Turgutlu’ya yakışır coşku ve mutlulukla kutlamak için tüm vatandaşlarımızı bayram konserimize davet ediyorum” dedi.

          Tüm yurtta olduğu gibi Turgutlu’da da coşkuyla kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı muhteşem bir halk konseriyle taçlanacak. 23 Nisan Salı akşamı 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda gerçekleşecek olan Halk Konseri’nde ünlü pop sanatçısı Bendeniz ve O Ses Türkiye Türkiye yarışmasının finalistlerinden Yasemin’in sahne alacağını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı hep birlikte coşku içinde kutlayacağız. Turgutlu Belediyesi olarak da aynı akşam bir halk konseri vererek, vatandaşlarımıza unutulmaz bir gece yaşatmak istedik. Ünlü pop sanatçısı Bendeniz ile O Ses Türkiye Türkiye yarışmasının finalistlerinden Yasemin 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda gerçekleşecek olan konserimizde sahne alacak. Tüm Turgutlulu hemşehrilerimizi bayram coşkusunu yaşayacağımız konserimize davet ediyorum” dedi.

              

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4