Belediye Ekipleri Şehrin Dört Bir Yanında

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mahallelerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Belediye Ekipleri Şehrin Dört Bir Yanında
banner43

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın talimatlarıyla şehrin dört bir yanında çeşitli çalışmalara imza atan Turgutlu Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mahallelerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Bu kapsamda Avşar Mahallesi’nden Sinirli’ye, Musalar Yeniköy’den Sarıbey Mahallesi’ne dek farklı mahallelerde farklı çalışmalar yürüten ekipler sorunları bir bir çözüme kavuşturuyor.

         Turgutlu merkezi ve kırsalını ayırmadan şehrin dört bir yanında çalışan Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, gerçekleştirdiği çalışmalarla şehre rahat bir nefes aldırıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda Avşar Mahallesi’ne yapılacak olan sağlık ocağının zemin düzenleme çalışması gerçekleştirilirken, Sinirli Mahallesi’nde ise dere ıslah çalışması yapıldı. Park Bahçeler Müdürlüğü boya atölyesi ekipleri tarafından Ayvacık Mahalle Muhtarlığı’nın korkuluklarında tadilat ve boya çalışması yürütülürken, Musalar Yeniköy Mahallesi’ne yeni çocuk oyun gurubu hazırlığı, Sarıbey ile İzzettin Mahallesi’nin köprü demirlerinde boyama çalışması yapıldı. Mahalle muhtarlarının takdirle karşıladığı çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, çalışmaların hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4